Egzersiz kardiyo ne lipo fit nedir gibi pratik

Bilimsel araştırma lipo fit nedir iki yerde: üstüne bir şeyler müfettiş bir bilim adamı ekibi, halterciler ve hobi kilo (içerebilir, bazı mahkumların, var, zaman, için, deneme, haritayı, tutuklu öğrenme), daha fazla pratik deneyim, bu nedenle, yeni bir arayış, bilgi. Çevrelerinde vücut geliştiriciler, долгоживущим görünüm: kardiyo sabah aç karnına, bu en iyi durum, eğer yağ kaybetmek istiyorum.

Sırasında neler lipo fit nedir egzersiz insan vücudunda

lipo fit nedir

Eğer mantıklı düşünmek, öğrenmek, ilk kez. Sizin gibi vücutta şeker, ve bazen benim lipo fit nedir için enerji kullanmak. Ancak, zaman yok vücutta karbonhidrat, haklısınız, vücut yağ yakılır katılmak sonuç olarak, silinebilir ders: eğer sen harcamak dağ karbonhidrat, büyük olasılıkla, bu sona erecek glikojen ve daha hızlı yapacağız yağ yakma.Ancak, görüşüne aykırı olduğu gibi, aynı şekilde doğarlar, onlar Hakkında, bu aslında önemli değil, aç karnına yapılan kardiyo üçüncü olarak, şiddetle jüri verim yöntemi.

Parantez içinde şunu da belirteyim, bu sabah kardiyo benim için de en etkili bir şekilde yağ kaybı oldu.Etkisi genişleyen bende siyah bir içecek kahve tatlandırıcı ya da şeker, kafein, yağ yakma maddeler. Ancak, bu bugünün bakış açısından ben tavsiye etmem, çünkü midem beni öldürüyor, ama kafein tablet büyük bir bardak su ile, bugün kardiyo önce.

İngiliz Birmingham üniversitesi, 2010 yılında, resmi olarak bir çalışma yapılmıştır koymak için tartışma bitmiştir. Deneyde yağ yakma etkisi incelenmiş, gerektiği takdirde, kiralama. İki grup, biri yemiş yiyecek küçük bir miktar, önce tamamen pratik, diğer karnına başladı kardiyo egzersiz. Birkaç hafta lipo fit deney açıkça göstermiştir ki, test grup değil bir şey yemek, spor faaliyetleri, yakında onlar var yağ yakma ve aynı şiddette ve uzun vadede yapmak daha fazla yağ yakmak için daha fazla egzersiz yemekten önce bir grup!

Ama eğer bu çok uzun süre oksijen katabolik (çürüme) süreçlerin, olumlu ve kasları zarar verebilir?Onlar kendi megnyugtatásukra: kepçe toz BCAA veya 2-3 hap almak için yardımcı olacak oldukça yüksek bir amino asit konsantrasyonu, kan değil, kas proteinler için, imha edilmesi ve organizasyon. En iyi yolu, biz ne olduğunu tarif etmek güç denebilecek herhangi bir egzersiz yöntemi olan kalp ve kalp-damar sistemi ve solunum sisteminin kapasitesi, taşıma kapasitesi geliştirme.

Spor salonları ve fitness en dar anlamda, çeşitli kardiyo aletleri (koşu bandı, eliptik bisiklet, egzersiz bisikleti, lépcsőző ve kürek) eğitim “başlıklı kardiózásnak”.Kardiyo egzersiz için mükemmel bir yağ yakıcı, o da olur, isterseniz ekstra kilo kurtulmak ve hatta eğer bir maç daha olmak istiyoruz. Birikmiş yağ anlamına gelir vücut, bol enerji depolama. Birikmiş yağ en iyi aerobik egzersiz yağ kurtulmak için yakıt olarak hareket çalışma sırasında.

Ne olur bir kardiyo egzersiz insan vücudunda?İçin “yağ yakmak” yapmak, doğru nabız sayısı, doğru zamanda, uygun bir frekansta fiziksel aktivite yapıyoruz. Uygulama yağ, ancak, sadece egzersiz yoğunluğu üzerinde bağlıdır, ama bir antrenör.Bu eğitimsiz-damar sistemi ve insan solunum yolları ve kasları hazır değil, fiziksel aktivite. Kim sadece , ama önemli kilolu mücadele, onun sağlık durumunu dikkate alarak, birkaç ay için iyi düşünülmüş bir hamle ihtiyacınız olan bir program.

O zaman, artan kas kütlesi gelişimi, solunum ve kalp-damar sistemi ve metabolizma. Orta derecede eğitimli insanlar aerobik egzersiz orta-yoğunluklu egzersiz sırasında 25 ila 30. dakika başlarlar “yağ yakmak”. Çalışma süresi, organizasyon için gerekli olan kas ve karaciğer depolama boş karbonhidrat ve daha fazla çalışma yağ kullanın. Daha sonra, çevre yağ dokusu içinde bulurlar büyük yağ hücreleri daha az ayrışma, kan. Kan nakil üzerinde son derece enerjik maddeler kaslara, nerede, su, karbondioksit ve enerji.

Kullanmanın lipo fit nedir yararları spor salonunda

Görüyoruz ki, harfiyen, “yağ yakma” yoktur. “Yanan” aslında bozuldlipo fit nediru, bu süre boyunca tüketimi, yağ, lipo fit nedir protein ve karbonhidrat molekülleri karmaşık kimyasal süreçler, zaman gibi bileşenler ayrılır. Sadece kendi kas dokusu bilmek kendi yağ dokusu bizim kullanım! Başlamak için nasıl bir kardiyo egzersiz için tam bir yağ yakma hareketleri?

Yağ yakma egzersiz gibi diğer turnuva için önemli olan mezuniyet prensibi davranış! Değil hemen 1 saat spor salonunda, bu süre birkaç hafta için almak için.Kardiyo egzersiz-bu öğrenme yöntemi, kan dolaşımını ve yeteneklerini solunum sistemi, taşıma kapasitesi gelişir. Tüm eğitim olan yüksek yazma oksijen. Bunlar, Fit-ball, yumuşak top, spor, yürüyüş, batonlu yürüyüş ve Pilates, fitness merkezi, siz hareket bisikleti, koşu bandı, makine lépcsőző vb. kullanabilirsiniz.

Faydaları nelerdir fitness salonu kullanımda araç?Her biri bu eklemler yedek ekipmanları. Makine farklı program yüklenebilir ve nabız her zaman kontrol edilebilir. Ayrı ayrı hızı ayarlanabilir, zorluk seviyesi, zaman, herkes kendi düzeyinde olabilir koç.Herkes için başka bir yer bulmak ve seçmek lipo fit en yakın kendinden hareketli şekli, sağlık durumu uygun ve coşkulu, neşeli, neşeli! İyi bir çözüm varsa, birden fazla makine, kullandığınız birbirlerine, böylece hareket, sıkılmış olmayacak.

Koşu bandı sadece koşmak, ama aynı zamanda yürümek. Yamaç yüklemek doğru şekli kalça, uyluk ve bacaklar. Eliptik bir eğitmen ile bir cross-country kayak benzer bir hareket yapılabilir. Bisiklet iki tür vardır karşılamak için bir fitness salonu, geleneksel ve geri brace sürümü. Son, omurga, kalça-, diz sorunu ve herhangi bir sorun olmadan. Makine lépcsőző-merdiven tırmanma taklit. Çok zor iş, biz Nabzını bizim parmak tutmak, ama sorunlu vücut parçaları çok iyi çalışıyor.

Uzun süreli sabit tempolu kardiyo egzersiz, koşma gibi en popüler yağ yakma ve sağlık gibi en az. Ancak bugün, daha fazla yemin arasında bir dini uygulama. Mezhep değiştirmek tempolu bir kardiyo egzersiz. Mesele şu ki, yüksek yoğunluk ve faz dinlenme, birbirini takip kısa bir süre içinde. Örneğin, bir dakika, yavaş koşu, bir hızlı bir tempoda dakika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *